دندانپزشک کودکان دکتر سارا قدیمی

دندانپزشک متخصص کودکان و دندانپزشک متخصص اطفال

دندانپزشک متخصص کودکان

یک دندانپزشک متخصص کودکان خوب می بایست گاهی هم بازی کودک شود و به کودک اطمینان خاطر دهد که کار خاصی با او ندارد و کودک میتواند به او اعتماد کرده و به حرف او گوش دهد نام جراح دندان شناخته می‌شود یک درمانگر است که حیطه تخصص آن در بررسی علائم ، پیشگیری و درمان دندان و لثه است.

متخصص دندانپزشکی کودکان
متخصص دندانپزشک کودکان

مراجعه کننده گرامی و محترم شما میتوانید به منظور هماهنگی با دکتر قدیمی ( دندانپزشک متخصص کودکان ) از طریق شماره تلگرامی ۰۹۱۲۹۷۴۶۹۴۹  جهت وقت گیری اقدام کنید و در اسرع وقت پاسخ شما داده خواهد شد

دکتر قدیمی متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان -ارتودنسی پیشگیری

تهران – بلوار اندرزگو – خ سلیمانی غربی – پلاک ۹۰ – طبقه دوم واحد ۳

۰۲۱۲۲۶۸۷۳۴۴

۰۲۱۲۲۶۸۹۱۹۵

۰۹۱۲۹۷۴۶۹۴۹

متخصص دندانپزشکی کودکان
متخصص دندانپزشک کودکان

info@drsaraghadimi.ir

www.drsaraghadimi.ir

https://t.me/drsaraghadimi

دندانپزشک متخصص کودکان خوب | بهترین دندانپزشک متخصص کودکان ایران در غرب تهران

آخرین توصیه درمانی دندانپزشک متخصص کودکان  در صورت بالا بودن تعداد دندان هایی پوسیده در کودکان با سن پایین و شکست روشهای مختلف کنترل رفتاری، بیهوشی عمومی هست!

یکی از سوالاتی که والدین در اکثر مواقع از دندانپزشک کودکان میپرسند این میباشد که آیا بیهوشی برای فرزند ما که خیلی کوچک است ضرری ندارد؟!

متخصص دندانپزشکی کودکان
متخصص دندانپزشک کودکان

واقعیت امر این است که اگر کودک شما مشکل پزشکی خاصی نداشته باشد، بعد از انجام مشاوره های لازم توسط متخصص بیهوشی و یا متخصص پزشک کودکان در صورتیکه آنها بیهوشی را بلامانع اعلام کنند، بدین معنی است که کودک شما مشکل خاصی ندارد و میتوانید درمانهای دندانپزشکی کودک خود را در یک مرکز مجهز تحت بیهوشی انجام دهید.

متخصص دندانپزشکی کودکان
متخصص دندانپزشک کودکان

از نکات قابل ذکر این میباشد که وقتی کودک از نظر سنی در حدی باشد که همکاری لازم را انجام دهد معمولا احتیاجی به بیهوشی نمیباشد و این روش فقط در کودکان با سن کم و دندان های خراب زیاد استفاده میگردد.
site www.drsaraghadimi.ir
instagram: drsaraghadimi
http://t.me/drsaraghadimi

کلیه حقوق قالب برای دندانپزشک اطفال دکتر قدیمی محفوظ است | طراحی و سئو عصر اطلاعات